27. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul – 2019

4 Eylül 2019

7 Eylül 2019

10:00 Kime 19:00

Cumhuriyet, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Eski, Hadımköy Yolu Caddesi, Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye

http://www.worldfood-istanbul.com

Katılım için online davetiye almak gerekiyor.

Etkinlikler Tanım

27. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı – WorldFood İstanbul, 1.000’den fazla markanın katılımıyla 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yeni ürünleri sektörle buluşturacak. Fuarda perakende zincirleri, içecek, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş sebze-meyve, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamuller, unlu mamuller, hububat ve kuruyemiş gibi başlıklarla bir çok marka ve üretici yer alacak.
WorldFood İstanbul 2018 yılında 29 ülkeden 430 katılımcı ve 133 ülkeden 16.085 ziyaretçiyi ağırlamıştı. 4 Gün sürecek fuar, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB, Gastronomi Turizmi Derneği (GTD), TÜGİDER (Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği), PAKDER (Tarım Ürünleri Hububat Bakliyat İşletme ve Paketleme Sanayicileri Derneği), İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamülleri İhracatçıları Birliği, ETÜDER ( Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği, MARSAP (Marmara Bölge Satınalma Yöneticileri Platformu), PLAT (Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği) ve Aşçılar Derneği tarafından destekleniyor.

Yeni iş fırsatları ve işbirlikleri için platform oluşturmanın yanı sıra konferanslarla da sektöre ışık tutan WorldFood İstanbul Fuarı, dünyada hızla gelişmeye devam eden gıda ürünleri ve gıda teknolojileri sektörlerini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca fuar programında, Türkiye’nin önde gelen şeflerinin workshoplarına ve tadım şovlarına da yer veriliyor.

Fuar’ın Klasiği: “Şefin En İyi Tabağı” Yarışması
World Gourmet Society iş birliği, Aşçılar Derneği, Favori Lezzetler ve Gastronomi Turizmi Derneği desteğiyle WorldFood İstanbul kapsamında Türkiye ayağının gerçekleştirildiği “Şefin En İyi Tabağı” yarışmasında ülkemizin dört bir yanından şefler yerel lezzetleri kendi tarzlarıyla sunacak. En iyi ve en yaratıcı sunum videolarının finalist olarak belirleneceği yarışmada, finalist tabaklar ziyaretçilerle buluşturulacak. Birinci seçilen tabağın yaratıcısı şef madalyasını İstanbul’da gerçekleştirilecek törenle alırken, dünya çapında düzenlenen “Şefin En İyi Tabağı” yarışmasına da katılma şansını yakalayacak.

Organizers

Kayıt ve rezervasyon bilgisi

Ücretsiz online davetiye için buraya tıklayabilirsiniz.

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

Related Event

Belirtilen satış noktalarında

12 Nisan 2011

13:00 To 20:00

Dondurmacı Ben&Jerry’s’in her yıl tüm dünyada aynı anda kutladığı Bedava Dondurma Günü etkinliği, bu yıl 12 Nisan 2011 Salı günü gerçekleştirilecek.devamı

Bayıldım Caddesi No:12, Maçka - İstanbul

8 Mart 2012

16:00 To 18:00

Hilton ParkSA, 8 Mart Kadınlar Günü’nde tüm kadın misafirlerine beş çayında %50 indirimli olarak ağırlıyor.devamı

Suvla Kanyon'da Yerel Üzümler ve Yerle Peynirler tadımı

Esentepe Mahallesi, Suvla Kanyon, Kanyon AVM, İstanbul, Türkiye

21 Ocak 2018

15:00 To 17:00

0535 402 50 65

21 Ocak 2018, Pazar günü Suvla Kanyon’da gerçekleşecek olan “Batı’dan Doğu’ya Lezzetler” tadım etkinliğinde Yerel Üzümler ve Yerel Peynirler konuşulacak.devamı