Hakkımızda

Günlük hayatta yeme-içme konusunda ne kadar çok konuştuğumuzu fark ettiğimizde Gurme Ajanda’yı hazırlamaya karar verdik. Küçük bir ekibiz. “İçerik kraldır” felsefesiyle kaynaklarımızı güncel, doğru, faydalı bilgiler vermek için kullanıyoruz. İçeriğimizin özgün olması bizim için çok önemli. Basın bültenlerini  kopyalayıp yapıştırarak yayıncılık yapmıyoruz. Reklam alanlarımız ve  sponsorlu içeriğimizi açıkça ilan ediyor, okuyucularımızın haber ile  reklamı ayırt edebilmesini istiyoruz.

Gurme Ajanda, blogger’lar ve gazeteciler tarafından hazırlanıyor. Blog yazma alışkanlığı olan ve “yemek için Fizan’a bile giderim” diyenlerin sitemize katkıda bulunmasından memnuniyet duyarız. İçerik Hakkında bölümümüzden içerik standardımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, konuk yazar olarak Gurme Ajanda’ya katkıda bulunmak için editor@gurmeajanda.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İçerik Hakkında

Gurme Ajanda’da yer alan yazıların tümü editörlerimiz tarafından hazırlanmakta, agregatör yazılımlar kullanılmamaktadır. Reklam alanları ve sponsorlu bölümler açıkça belirtilmekte, hiçbir haber yayını için ücret talep edilmemektedir.

Gurme Ajanda’da yer almak ister misiniz?

Yeni lezzetlerinizi, mönülerinizi, özel günler için düzenlediğiniz yemek, brunch, tadım gibi etkinliklerinizi, konuk şeflerinizi, yemek kurslarınızı, atölye çalışmalarınızı ve diğer duyurularınızı bildirmek için formumuzu kullanabilir;

basın bülteni ve diğer haberleriniz için bize e-posta gönderebilirsiniz.