Etkinlik ekle

AÇIKLAMALAR

Bu sayfa üzerinden Gurme Ajanda’da yer almasını istediğiniz etkinlik duyurularınızı siteye yükleyebilirsiniz.

Güvenlik nedeniyle bu bölüm tüm site üyelerine açık değildir, içerik eklemek için İçerik Sağlayıcısı yetkinizin olması gerekmektedir.

Etkinlik düzenleyicisi, mekan işletmecisi, PR şirketi ya da reklam ajansı iseniz siteye üye olduktan sonra [email protected] adresine  kullanıcı adınızı bildirerek yetki isteyebilirsiniz.

Gurme Ajanda’ya ekleyeceğiniz etkinliklerin yayını ÜCRETSİZDİR ancak yayın politikalarına uymayan, belli bir mekanı/markayı/kişiyi öven, abartılı ve reklamvari ifadeler silinebilir/yayınlanmayabilir. Lütfen adres, telefon, saat, fiyat gibi bilgileri eksiz doldurmaya ve açıklama bölümünde  etkinliğin kapsamını haber diliyle kısaca anlatmaya özen gösterin.

Üyeliğiniz ve yetkiniz varsa lütfen ÖNCE ÜYE GİRİŞİ yapın. Üye girişi yaptıysanız (sayfanın sağ üst köşesinde kullanıcı adınız çıkıyorsa) aşağıdaki ETKİNLİK EKLEME bölümüne geçin.

Gurme Ajanda’ya gireceğiniz etkinlikler TASLAK olarak kaydedilir ve editör onayından sonra yayınlanır.

  • Lütfen bir etkinlik eklemeden önce Site Kullanım Koşulları’nı okuyun.
  • Formu doldurmak için yardıma mı ihtiyacınız var?  Örnek dokümana göz atın.
  • Sorularınız için hafta içi mesai saatlerinde 0212 247 81 62 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ETKİNLİK EKLEME

1Ödeme planı seçin
 • Ücretsiz etkinlik duyurusu

   0,00 ₺

  Tekil Kayıt

   4380gün

  Bu paket, ekleyeceğiniz etkinliğin Gurme Ajanda'da ücretsiz olarak yayınlanmasını sağlar. Yayın ilkelerimiz gereği metinleriniz, görselleriniz ve iletişim bilgileriniz kontrol edilecek, uygun görülmeyenler çıkarılacaktır. Etkinlik duyurularınızda reklam dili kullanmamanızı rica ederiz.
 • Ücretsiz - Öne Çıkarılan

   0,00 ₺

  Tekil Kayıt

   4380gün

  Ana sayfa ve Kategori sayfası

  Bu paket etkinlik duyurularının ana sayfada ve kategori listeleme sayfalarında, yakın tarihli etkinlikler arasında daha üstte görünmesini sağlar. Editörler tarafından kullanılan seçenektir.
2Detayları Girin
nız için bir kategori seçinetkinlikler
  
3Giriş / Kayıt