Brand Week Gastro

7 Kasım 2018

9 Kasım 2018

08:00 Kime 18:00

Zorlu Center, Koru Sokağı, Beşiktaş/Istanbul, Turkey

https://www.brandweekistanbul.com/

3 gün boyunca sürecek Brand Week Gastro etkinliğine tercih edilen bir gün için katılım bedeli 75 TL + KDV. Etkinliğin 3 gün boyunca tamamına katılmak ve tadım alanlarında ürün deneyimleme hakkına sahip olmak için kayıt bedeli ise 225 TL + KDV.

212 282 26 40

Etkinlikler Tanım

Brand Week Istanbul, Dude Table Food Marketing Danışmanlık Ajansı iş birliği ile bu yıl ilk kez “Eat Brand Love” mottosuyla gastronomi dünyasını konuk ediyor. 7-9 Kasım 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM içindeki Meydan Fuaye’de kurulacak olan Brand Week Gastro Sahne’de ünlü şefler, markalar, konu uzmanları, yerel üreticiler, startup’lar ve influencer’lar bu yılın teması olan “Sınır Tanımayan Fikirler”de buluşacaklar.

Gastronominin “marketing” tarafı konunun uzmanları, yerel üreticiler, ünlü şefler, yerli yabancı konuklar, lezzetlerini sergilemek isteyen markalar, inovatif startup’lar ve influencer’larla birlikte tartışılacak. Markaların yurtiçi ve yurtdışından gelecek “Sınır Tanımayan Fikirleri” ile yeme-içme alanında fark yaratan isimleri ve fikirleri ile sektöre yön veren isimlerin oturumlarının mottosu “Eat Brand Love”.

Brand Week Gastro’da ayrıca geçmişten günümüze bölgelere ait markalaşma hikâyeleri, ülke mutfağı olarak markalaşmak, “Food Marketing” trendleri, gastronomi turizminde teknolojinin, aplikasyonların ve sosyal medyanın yeri, tat algımız, sokak lezzetleri ile markalaşmak, Türk mutfağının geçmişi ve bugünü, yemekte duygusal pazarlama, gıdada sürdürülebilir fikirler ve gıda sektöründeki startupların yerine kadar birçok farklı konu tartışılacak.

Lezzet Dolu Tadım Alanları

Brand Week Gastro’da sektörün önde gelen isimleri, şefleri ve influencer’ların yer alacağı oturumlara, deneyimsel tadım etkinlikleri de eşlik edecek. Yeme-içme sektörünün vizyoner markalarının yer alacağı deneyim alanlarında ziyaretçiler, beş duyuda zeytinyağı tadımı, fine dining şeflerden sokak lezzetleri tadımları ve inovatif sunumlar gibi çok farklı tecrübeleri de yaşama fırsatı bulacaklar.

Gastro Sahne’de Her Gün Farklı Oturumlar

7-9 Kasım tarihleri arasında Brand Week Gastro kapsamında her gün farklı konularda birçok oturum gerçekleşecek. Oturum konularından öne çıkanlar şöyle;
– Sponsor markalar ve/veya influencer etkisi olan moderatörler ile markaların ‘Sınır Tanımayan Fikir’lerini paylaştığı temalar,
– Konu uzmanları ile sektörde etki yaratan yerli ve yabancı profesyonellerin konuşmaları,
– Üreticilerin konuşmaları,
– Şefler ve gastronominin sınır tanımayan kahramanları ile tematik söyleşi ve tadımlar.

Gastronomi Dünyasının “Sınır Tanımayan” İsimleri

Şefler; Aydın Demir, Didem Şenol, Şemsa Denizsel, Kaan Sakarya, Derin Arıbaş, Deniz Temel, Cihan Kıpçak, Üryan Doğmuş, Burak Zafer Sırmaçekici ve Mehmet Gürs.

Konu Uzmanları, Yazar, Eğitmen ve Sosyal Medya Influencer’ları; Acetaia San Giacomo’nun kurucusu, duyusal analist ve aynı zamanda gıda biyoteknolojisi alanında doktorası olan Andrea Bezzecchı, gazeteci ve yazar Katie Parla, Future Food Institute, Kurumsal İlişkiler ve Global Misyon Program Yöneticisi Beatriz Jacoste, yemek fotoğrafçısı Mehmet Ateş, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kurucusu Nardane Kuşçu, Istanbulfood.com kurucusu ve yazar Tuba Şatana, Nar Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Ozan Kuşçu, yazar Levon Bağış, Dude Table Food Marketing Stratejik Danışmalık Ajansı Yöneticisi Merve Akgül, İnstagram fenomeni ve fotoğrafçı Mehmet Kırali, influencer’lar; Ferhan Talib, Oğuz Yenihayat, Kenan Yıldırım.

Üreticiler: Pales Süt Ürünleri kurucusu Lale Kuseyrioğlu, İksirli Çiftlik kurucu ortağı Ece Aydın, Antre Gourmet kurucuları Berrin Bal ve Neşe Biber,

Sektörün Yenilikçi Fikirleri & Start-Up’ları: Fazla Gıda CEO’su Olcay Silahlı, Ek Biç Ye İç ve Collectorspace, kurucu direktörü Haro Cümbüşyan, Fine Dine kurucu ortağı ve genel müdürü Duygu Kutluoğlu Kılıç Gastro Sahne’de yer alacak isimler.

Brand Week Istanbul Gastro’ya Kimler, Nasıl Katılabilir?

Gastronomi dünyasını bir araya getirecek bu etkinliğe gıda tedarikçileri, ülkenin tüm yiyecek ve içecek lovemark’ları, mutfak ekipmanı üreten firmalar, mutfak tezgah üstü ekipman üreten firmalar, yeme ve içme sektörünün teknolojisini belirleyen lider firmalar, yerel ve yeni nesil beslenme tool’ları üreticileri, şefler, gurmeler, yeme içme yazarları ve influencer’lar ile gastronomi dünyasına ilgi duyan herkes katılabilir.

Katılım için https://www.brandweekistanbul.com/brand-week-gastro/ linki üzerinden kayıt olmak gerekiyor. 3 gün boyunca sürecek Brand Week Gastro etkinliğine tercih edilen bir gün için katılım bedeli 75 TL + KDV. Etkinliğin 3 gün boyunca tamamına katılmak ve tadım alanlarında ürün deneyimleme hakkına sahip olmak için kayıt bedeli ise 225 TL + KDV. Gün gün Brand Week Istanbul Gastro programına buradan ulaşabilirsiniz.

Organizers

İletişim bilgileri

[email protected]

Visited 494 times, 1 Visit today

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

Related Event

İzmir Cafe Friendzone Tadım

Cafe Friendzone - Dumlupınar Caddesi No: 56/A, Bayraklı - İzmir

31 Ekim 2016 To 29 Kasım 2016

10:00 To 16:00

İzmir Bornova Özkanlar bölgesinin 3. dalga kahvecilisi Cafe Friendzone, pek çok yöresel kahve çekirdeğini tekniğine uygun biçimde hazırlayarak müşterilerine kaliteli kahve çeşitleri sunuyor.devamı

Sütlüce, Haliç Kongre Merkezi, Beyoğlu/İstanbul, Turkey

14 Eylül 2021 To 17 Eylül 2021

08:00 To 17:00

Online bilet almak için etkinlik sitesini takip edebilirsiniz.

Kahve ve çay endüstrisi mensuplarını ile kahve-çay severleri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Coffex İstanbul’un üçüncüsü 15 -18 Eylül 2021 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.devamı

Mövenpick Hotel Istanbul - Büyükdere Caddesi, 4. Levent - Istanbul

22 Nisan 2011

09:00 To 11:00

23 Nisan 2011 Cumartesi günü 11:00 – 13:00 arasında  Mövenpick Hotel İstanbul‘da 7-14 yaş arası çocuklar için çikolata yapımı kursu düzenleniyor.devamı