Geri Ödeme ve İade Politikası

Bu bölüm Gurme Ajanda Mağaza sayfasında yapacağınız alışverişlerde uygulanan geri ödeme ve iade politikası hakkında bilgiler içerir.

Ürün iadesi

Yanlış sipariş verdiyseniz ya da bir nedenle ürünü iade etmek isterseniz, ürünün kullanılmamış ve hasarsız olması koşulu ile teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade talebinizi bize bildirerek, geri gönderebilirsiniz. Bu durumda ürün ücreti iade edilir ancak kargo ücretini karşılamanız gerekir.

Para iadesi

Kargo yoluyla 14 gün içinde ürün iadesi gerçekleştiğinde, sadece ürünün ücreti iade edilir. Paketin size gönderilmesi ve iadenden doğan kargo masrafları ürün bedelinden düşülecektir. Para iadesi iade edilen ürünün bize ulaşmasını takip eden iş günlerinde yapılır. İyizco veya bankalar arası süreçlerin zaman alabileceğini göz önünde bulundurunuz.

Kargo iadeleri

Hatalı adres girişi veya adresinizde bulunamamanız nedeniyle kargonuz teslim edilmezse, çözüm ortağımız kargo firması bize bilgi verecektir. İletişim bilgileriniz aracılığıyla size ulaşıp, yanlışlığı düzeltmeye çalışırız. Paketiniz dağıtıma çıkarıldığı günü takip eden 2 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde tutulacaktır. Ancak bu sürede sizden yanıt alamazsak veya adresinizde bulunmazsanız, kargonuz iade edilir. Teslim edilemeyen kargo iadesinde kargonun tekrar gönderimini veya ücret iadesi isteyebilirsiniz. Her iki durumda da, kargo ücretleri ürün bedelinden düşülecektir.

Sorularınız ve iletişim için

Bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Aynı gün içinde yanıt vermeye çalışacağız.