19 Kasım 2022

20 Kasım 2022

10:00 To 19:00

Tam: 666 TL Öğrenci: 444 TL

Sütlüce, Haliç Kongre Merkezi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Event Description

Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı ‪19-20 Kasım 2022 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik”. Dünyaca ünlü şefleri ve gastronomi meraklılarını her yıl İstanbul’da buluşturan Gastromasa, bu yıl da Türk mutfağının dünyaya açılan kapısı olmaya devam edecek. Gastromasa programında bu yıl; Joan Roca, Massimo Bottura, Alex Atala, Dan Barber, Antonio Bachour, Elena Arzak ve Rasmus Munk gibi dünyaca ünlü şefleri var. Konferansa ayrıca pastry şefleri, sommelierler ve miksolojistler, turizm ve ağırlama sektörünün en önemli yatırımcıları ve profesyonelleri, fikir önderleri, ulusal ve uluslararası markalar da katılacak.

Gastromasa Konferansı’na bu yıl Gastromasa Bar, Gastromasa Pastry, Gastromasa Hospitality başlıklarıyla üç yeni bölüm eklendi. Yeni trendler ve sürdürülebilirlik çözümlerinin paneller ve uzman sunumlarıyla aktarılacağı her bir bölüm, şef sunumlarına paralel bir düzende gerçekleştirilecek.

19 Kasım Cumartesi günü saat 10:00’daki açılışın ardından, konuk şeflerin sunumlarını gerçekleştireceği konferansın program akışını görmek için tıklayın. Konferansın biletlerine Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

Map
Kayıt ve rezervasyon bilgisi

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

Etkinlik Bilgisi

Tam: 666 TL, Öğrenci:444 TL'den satışa sunuluyor.