8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı & Fuarı

4 Kasım 2023

5 Kasım 2023

10:00 Kime 19:00

Sütlüce, Haliç Kültür ve Kongre Merkezi Girişi, Karaağaç Caddesi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

https://www.gastromasa.com/

Biletler öğrenci ve tam kategorilerinde 444₺ ve 666₺ olarak satışa sunuluyor.

Etkinlikler Tanım

Bu yıl 8. kez gerçekleşecek Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı & Fuarı’na, Haliç Kültür ve Kongre Merkezi ev sahipliği yapıyor. 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde düzenlenecek buluşmanın bu yılki teması “Geography” olarak belirlendi. Misafirler; dünyaca ünlü şeflerin workshoplarına katılarak geleneksel ürünlerin hikâyelerini dinlerken dünya mutfağının trendlerini takip etme fırsatı da bulacak.

Etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak katılımcılar şöyle: Cristina Bowerman, Dani García, João Rodrigues, Ignacio Echapresto Garcia, Nieves Barragán Mohacho, Marco Zampese, René Frank, Aitor Arregi, Ricard Camarena, Rafael Cagali, Alvaro Clavijo, Eric Vildgaard, Mohamad Orfali, Juanlu Fernandez, Jeremy Chan, Antonio Bachour, Paolo Griffa, Matthias Ingelmann, Hardeep Rehal, Fatih Tutak, José Avillez, Fatmata Binta, Joris Bijdendijk, Pablo Rivero, Janaína Rueda, Bruno Verjus, Jordi Roca, Mitsuharu Tsumura, Germán Martitegui, Atsushi Tanaka, Yoshihiro Narisawa, Junghyun Park, Rodolfo Guzmán, Eduard Xatruch, Santiago Lastra, Gianluca Fusto, Dom Carella, Anja Skrbinek, Isaac Mchale, Ömür Akkor, Jaime Pesaque, Takayoshi Watanabe, Yann Couvreur, Thomas Bühner, Sergio Torres & Javier Torres, Grégoire Berger, Janic Wong, Vicky Sevilla, Diego Guerrero, Dominique Crenn, Sameer Taneja, Andoni Luis Aduriz, Rasmus Munk, Tom Aikens, Christian Le Squer, Andrew Wong, Joe Barza, Giorgio Bargiani ve Maksut Aşkar.

Konferans boyunca profesyonel şeflerin “Coğrafya” teması ekseninde hazırladıkları workshoplara katılabilir, Gastromasa Hospitality ile turizm ve ağırlama sektörü ile gastronomi dünyasından uzmanlarla bir araya gelebilir, Gastromasa Bar konsepti ile dünyaca ünlü sommelierlerin ve miksolojistlerin atölyelerine katılarak hazırladıkları kendi yerel içeceklerini deneyebilir, Gastromasa Pastry ile pastacılık sektörüne dair son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca konferansa bu yıl eklenen Gastromasa Coffee konsepti ile dünyanın her yerinden kahve profesyonellerinin eşlik edeceği buluşmaya katılabilirsiniz. Misafirlerine keyifli bir deneyim vadeden etkinliğin detayları gastromasa.com’da.

Başlangıç saati 10:00 olarak belirtilen ve iki gün sürecek etkinliğin biletlerini biletix.com’dan temin edebilirsiniz. Biletler öğrenci ve tam kategorilerinde 444 ₺ ve 666 ₺ olarak satışa sunuluyor.

Bir sonraki etkinliği şimdiden merak edenler için, Gastromasa Londra Konferansı & Fuarı ilk kez 2024 yılında, 28-29 Mayıs tarihlerinde dünya gastronomisinin merkezi olan Londra’da, Olympia Congress Center’da gerçekleşecek.

Organizers

Visited 53 times, 1 Visit today

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

Related Event

Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi, Darülbedai Caddesi, Şişli/İstanbul, Türkiye

23 Ağustos 2022 To 27 Ağustos 2022

08:00 To 18:00

Kongre günlük giriş ve online katılım bilet fiyatlarına apimondia2021.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

47. Uluslararası Arıcılık Kongresi Apimondia, 24-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.devamı

Cihannüma, Conrad İstanbul Bosphorus, Saray Caddesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

7 Ekim 2020

18:00 To 20:00

Tadım Atölyesi‘nin yeni etkinlik dizisi Conrad Istanbul Bosphorus ‘ta gerçekleşecek. Otelin 15.devamı

Kazlıçeşme, Ferida Restaurant, Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye

1 Nisan 2022 To 1 Mayıs 2022

18:00 To 22:00

+(90) 537 320 34 00

Ferida Brasserie, Şef Murat Bozok‘un önderliğinde hazırlanan iftar mönüsüyle Ramazan ayında misafirlerini ağırlıyor.devamı