Çırağan Palace Kempinski’de Yılbaşı Programları

22 Aralık 2019

1 Ocak 2020

19:00 Kime 00:00

Yıldız, Çırağan Palace Kempinski, Çırağan Caddesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

https://www.kempinski.com/tr/istanbul/ciragan-palace/

0212 236 73 33

Etkinlikler Tanım

Çırağan Palace Kempinski, bünyesindeki Tuğra Restoran, Laledan, Gazebo Lounge ve Le Fumoir’da farklı yılbaşı gala mönüleri sunuyor.

Tuğra Restoran
Tuğra Restoran’da enginar üzerinde ıstakoz madalyon, asma yaprağında kaz ciğerli bıldırcın dolması, pazıya sarılı kalkan balığı, kestaneli hindi dolması ve yeni yıla özel tatlılardan oluşan gala mönüsüne canlı müzik orkestrası eşlik ediyor.

Tuğra Restoran’daki bu yeni yıl gala mönüsü bir kadeh içecek dahil kişi başı 1100 TL

Laledan
Laledan Restoran’da yılbaşı yemeği açık büfe İtalyan mutfağından oluşuyor. Açık büfede İtalyan şarküterileri, risotto ve ev yapımı makarna çeşitleri, dana etli lazanya, gremolata ile ızgara kuzu pirzola, İtalyan dana braciola, deniz mahsülleri, ve İtalyan tatlıları bulunuyor. Laledan Restoran’daki yeni yıl yemeğinde canlı müzik performansına da yer veriliyor.

Laledan Restoran’daki bu yeni yıl yemeği bir kadeh içecek dahil kişi başı 950 TL

Gazebo Lounge
Gazebo Lounge’da da yeni yıl yemeğine canlı müzik eşlik ediyor ve ağırlıklı deniz ürünlerinden oluşan bir açık büfe sunuluyor.

Gazebo’da bu yeni yıl yemeği bir kadeh içecek dahil kişi başı 700 TL.

Le Fumoir’da “After Party”
Çırağan Sarayı’nın bahçesindeki Le Fumoir’da yeni yıl kokteylleri servis ediliyor ve 19:00’dan sabaha kadar canlı dj performans programı yer alıyor.

Aralık Ayı Boyunca Pazar Brunch’ları ve Akşamüstü Çay Saatleri
Laledan Restoran’da aralık ayı boyunca her Pazar Noel ve yeni yıl konseptinde düzenlenen brunchlarda kızılcık sosu ile hindi çeşitleri, taze makarna ve risottolardan oluşan İtalyan köşesi, buz üzerinde deniz ürünleri köşesi, istiridye köşesi, şarküteri ürünleri, farklı bölgelerden gelen peynirler, kahvaltılıklar, yeni yıla özel hazırlanan içecekler, pastalar, kekler, kuru meyveli ve badem likörlü “stollen” keki, “yule-log” pastaları, egzotik meyve kulesi, 2020 çikolata şelalesi, pandoro keki, ev şeklinde kurabiyeler ve ayrıca baklavalar yer alıyor.

Aralık sonuna dek her Pazar günü 12:00-16:00 saatleri arasında sunulan brunch ın kişi başı ücreti 380 TL.

Gazebo Lounge’ta ise Aralık ayı boyunca ev yapımı Noel ve yeni yıl kurabiyeleri, pastalar, kekler, sıcak elma sulu ve çikolatalı sıcak şaraplar, kış çayları ve özel kokteyller akşamüstü çayları konseptinde canlı piyano performansı ile servis ediliyor.

Laledan’da 24-25 Aralık 2019’da Noel’e Özel Öğle ve Akşam Yemeği
Laledan’da dört aşamalı mönü şeklinde ve isteğe göre à la carte İtalyan lezzetlerin sunulduğu Noel’e özel öğle ve akşam yemeği kişi başı içecekler hariç 595 TL.
*Laledan’da Noel’e özel akşam yemeği 24 Aralık’ta, öğle yemeği ise 25 Aralık’ta sunuluyor.

1 Ocak 2020 Yeni Yıl Brunchı
Laledan restoran, yeni yılın ilk gününde 300’den fazla çeşidin yer aldığı bir brunch sunuyor.
1 Ocak 2020, Çarşamba günü 12:30-16:00 saatleri arası sunulan Yeni Yıla Özel Brunch kişi başı 800 TL.

Organizers

İletişim bilgileri

[email protected]

Visited 730 times, 2 Visits today

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

Related Event

Fener Kalamış Caddesi Kalamış Apt. No: 54/3 B Blok, Kadıköy - İstanbul

5 Mayıs 2017

09:00 To 11:00

İstanbul Gastronomi, sağlık ve gastronomi atölyelerine 6 Mayıs 2017, Cumartesi günü gerçekleştireceği Nazlı Pişkin ile Fermante İşler – Kefir Atölyesi  ile başlıyor.devamı

Levent Mah., İntema Yaşam, Büyükdere Cad., Levent-Beşiktaş/Şişli/İstanbul, Turkey

16 Ocak 2020

17:00 To 19:00

[email protected]

Tadım Atölyesi’nden Atakan Aya, “Senin Şarabın Hangisi” tadım serisinin yeni bölümlerini 2020’de İntema Yaşam‘da gerçekleştiriyor. Tadım serisinin ilk teması Reserve Türk Kırmızıları.devamı

Asmalı Mescit Mahallesi, Mikla Restaurant, Beyoğlu/Istanbul, Turkey

29 Haziran 2019

11:00 To 16:00

Anadolu’ya özgü üzüm cinslerini ele alan, yerli üzüm çeşitlerinin geçmişinin ve geleceğinin konuşulması ve bu konuda ileriye dönük çalışmaları başlatmayı hedefleyen Kök Köken Toprak – Anadolu’nun Miras…devamı