5 Eylül 2021

26 Aralık 2021

12:00 To 15:00

Kişi başı 40 Euro

Merkez Mah, Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Meserburnu Caddesi, Sarıyer/İstanbul, Turkey

Event Description

Six Senses Kocataş Mansions İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında, tamamı yerel ve etik üretim yapan üreticilerden temin edilen kahvaltı mönüsünü misafirlerinin beğenisine sunuyor. Pazar günleri 12:00-15:00 saatleri arasında Avlu Restaurant’da servis edilen “Sparkling Sunday” geç kahvaltısı, canlı müzik eşliğinde hafta sonu kahvaltısı yapmak isteyen konuklarını bekliyor.

Taş fırından pide ve gözleme çeşitlerinin sunulduğu kahvaltıda, Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’un kendi bahçesinden mevsim sebzeleri, mini burger ve Kocataş böreği de bulunuyor.

Geç kahvaltı mönüsünde ayrıca, ekşi mayalı çörekler, Anadolu’nun farklı bölgelerinden organik peynirler, marine edilmiş kekik ve Hatay zeytinleri, eritilmiş Kemerburgaz manda kaymağı ve Eğriçayır karakovan balı da yer alıyor. Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’un Sparkling Sunday kahvaltısı tatlı ve bir kadeh köpüklü şarap ikramı ile sona eriyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için +90 212 355 55 00 numaralı telefonu arayabilir, [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Map
Kayıt ve rezervasyon bilgisi

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

İletişim bilgileri

[email protected]