BPR Guest House’ta Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk

22 Aralık 2021

22 Aralık 2021

19:00 Kime 21:00

Harbiye, BPR Guest House, Vali Konağı Caddesi, Şişli/İstanbul, Turkey

Bu etkinlik Gurme Ajanda okurlarına özeldir, davetiye ile katılım sağlanır.

Etkinlikler Tanım

Gurme Ajanda okurlarına özel tadım

“A’dan Z’ye Bira” kitabının yazarı Mehmet Yalçın 22 Aralık 2021, Çarşamba akşamı  19:00 – 21:00 saatleri arasında Türk ve dünya biralarının seçkin örneklerinin tadılacağı bir etkinlikte Gurme Ajanda okurları ile buluşacak. Nişantaşı’ndaki BPR Guest House’da düzenlenecek “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımında içki yazarı ve uzmanı Mehmet Yalçın, Gurme Ajanda okurlarından oluşan konuklarına bira  dünyasının inceliklerini ve farklı bira çeşitlerinin özelliklerini örnekler üzerinden anlatacak.

Bu özel bu tadımda Türkiye’den ve dünyanın farklı bölgelerinden 12 seçkin bira tadılacak, biralara açık büfede sunulan soğuk ve sıcak atıştırmalıklar eşlik edecek. 12 katılımcıyla sınırlı olan tadım sonunda katılımcılara birer sertifika sunulacak.

Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk tadımına nasıl katılabilirsiniz?

Bu etkinliğe Gurme Ajanda’nın konuğu olarak katılmak için 9 Aralık 2021, Perşembe günü Instagram hesabımızda (@gurmeajanda) yayınlayacağımız linkler aracılığıyla eğlenceli bir yarışmaya katılmanız gerekiyor. Mini quiz formatındaki bu yarışmaya katılanlar arasından belirlenen yöntemle seçilecek (nasıl olacağını 9 Aralık’ta duyuracağız) 6 okurumuz 2’şer kişilik  davetiye kazanacak.

  • Öncelikle Gurme Ajanda Instagram hesabını takibe alın https://www.instagram.com/gurmeajanda/  (@gurmeajanda)
  • 9 Aralık Perşembe günü Instagram hesabımızda yayınlanacak bağlantıya tıklayıp quiz sayfasına ulaşın
  • Eğlenceli soruları yanıtlayın ve puanınızı görün.
  • Kazananlar 10 Aralık’ta Gurme Ajanda’nın Instagram hesabından duyurulacak ve e-postalarına kayıt formu gönderilecektir.
  • Bir kişi sadece bir kez davetiye kazanabilir.
  • 13 Aralık 2021 13:00 tarihine kadar kesin kayıt yaptırmayan okurumuzun davetiyesi katılım talebinde bulunan yedek okurlardan ilk sıradakine aktarılacaktır. Başvuru süresi bittikten sonra [email protected] adresinden gelecek bilgilendirme için posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.
  • Kayıt yaptırdığınız halde, herhangi bir nedenle programınızda değişiklik olursa lütfen etkinliğe katılamayacağınızı bildirerek yerinizi başka bir okurumuza bırakın. Hakkınız bizde saklı kalır, yakın tarihli başka bir tadım etkinliğinde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
  • Bu etkinlik sadece 18 yaşından büyüklerin katılımına açıktır.
  • “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımına katılmak için dolduracağınız formlardaki bilgiler Gurme Ajanda tarafından derlenir ve işlenir. Etkinliğe katılacak davetlilerin isimleri dışındaki bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

Organizers

İletişim bilgileri

[email protected]

Visited 860 times, 1 Visit today

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

Related Event

Kahve: Efsunlu İçeceğin Yolculuğu Online Konferans

İstanbul, Turkey

28 Eylül 2021

19:30 To 21:30

Konferansın biletleri biletix.com’da

Antonina Turizm, kahvenin İstanbul ve dünyadaki yolculuğunun anlatılacağı “Kahve: Efsunlu İçeceğin Yolculuğu” online konferansında kahve severleri bir araya getiriyor.  29 Eylül 2021, Çarşamba akşamı gerçekleştirilecek konferansın konuşmacısı…devamı

Yıldız, Çırağan Palace Kempinski, Çırağan Caddesi, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

21 Aralık 2019 To 31 Aralık 2019

18:00 To 23:00

0212 236 73 33

Çırağan Palace Kempinski, bünyesindeki Tuğra Restoran, Laledan, Gazebo Lounge ve Le Fumoir’da farklı yılbaşı gala mönüleri sunuyor.devamı

Gastronomi Günleri - Paristanbul Festivali 2018

Bomontiada, Silahşör Cad., Birahane Sok., Şişli/İstanbul, Türkiye

19 Haziran 2018 To 29 Haziran 2018

12:00 To 20:00

İstanbul Fransız Kültür Merkezi ve bomontiada işbirliği ile düzenlenen PAR-IS-TANBUL Festivali 20-30 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve Paris’in küçük bir parçasını İstanbul’a taşıyacak.devamı