6 Kasım 2019

6 Kasım 2019

19:00 To 21:00

Bu etkinlik Gurme Ajanda okurlarına özeldir, davetiye ile katılım sağlanır.

Harbiye, BPR Guest House, Vali Konağı Caddesi, Şişli/İstanbul, Turkey

Event Description

Gurme Ajanda okurlarına özel tadım

Gurme Ajanda okurları, 6 Kasım 2019, Çarşamba akşamı “A’dan Z’ye Bira” kitabının yazarı Mehmet Yalçın ile Türk ve dünya biralarının sırlarını, seçkin örnekleri tadarak keşfedecekler. İçki yazarı ve uzmanı Mehmet Yalçın, Nişantaşı’ndaki BPR Guest House’da düzenlenecek “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımında Gurme Ajanda konuklarına bira  dünyasının inceliklerini anlatacak, farklı bira çeşitlerinin özelliklerini örnekler üzerinden açıklayacak.

Gurme Ajanda okurlarına özel bu tadımda Türkiye’den ve dünyanın farklı bölgelerinden 12 seçkin bira tadılacak, biralara açık büfede sunulan soğuk ve sıcak atıştırmalıklar eşlik edecek. 24 katılımcıyla sınırlı olan tadım sonunda katılımcılara birer sertifika sunulacak.

Bu etkinliğe Gurme Ajanda’nın konuğu olarak katılmak için bu sayfanın üst kısmında yer alan Arkadaşına Gönder butonunu kullanarak, bir arkadaşınızı etkinlikten haberdar edin ve 2 kişilik davetiye kazanma hakkı elde edin. 15 Ekim 2019  07:00 ile  17 Ekim 2019  23:59 arasında “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımına katılmak için arkadaşına davetiye gönderen 12 kişi ikişer kişilik davetiye kazanacak.

 

  • Butonu birden çok arkadaşınızı haberdar etmek için kullanabilirsiniz ancak bir kişi sadece bir kez davetiye kazanabilir.
  • Davetiye kazanan kişilerin e-postasına kazandıklarına dair bilgi ve kesin kayıt yaptırma bağlantısı gönderilecektir.
  • 22 Ekim 2019 23:59 tarihine kadar kesin kayıt yaptırmayan okurumuzun davetiyesi katılım talebinde bulunan yedek okurlardan ilk sıradakine aktarılacaktır. Başvuru süresi bittikten sonra [email protected] adresinden gelecek bilgilendirme için posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.
  • Kayıt yaptırdığınız halde, herhangi bir nedenle programınızda değişiklik olursa lütfen etkinliğe katılamayacağınızı bildirerek yerinizi başka bir okurumuza bırakın. Hakkınız bizde saklı kalır, yakın tarihli başka bir tadım etkinliğinde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
  • Bu etkinliğe sadece 18 yaşından büyüklerin katılımına açıktır.
  • “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımına katılmak için dolduracağınız formlardaki bilgiler Gurme Ajanda tarafından derlenir ve işlenir. Etkinliğe katılacak davetlilerin isimleri dışındaki bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

 

 

Map
Kayıt ve rezervasyon bilgisi

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

İletişim bilgileri

[email protected]