22 Aralık 2021

22 Aralık 2021

19:00 To 21:00

Bu etkinlik Gurme Ajanda okurlarına özeldir, davetiye ile katılım sağlanır.

Harbiye, BPR Guest House, Vali Konağı Caddesi, Şişli/İstanbul, Turkey

Event Description

Gurme Ajanda okurlarına özel tadım

“A’dan Z’ye Bira” kitabının yazarı Mehmet Yalçın 22 Aralık 2021, Çarşamba akşamı  19:00 – 21:00 saatleri arasında Türk ve dünya biralarının seçkin örneklerinin tadılacağı bir etkinlikte Gurme Ajanda okurları ile buluşacak. Nişantaşı’ndaki BPR Guest House’da düzenlenecek “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımında içki yazarı ve uzmanı Mehmet Yalçın, Gurme Ajanda okurlarından oluşan konuklarına bira  dünyasının inceliklerini ve farklı bira çeşitlerinin özelliklerini örnekler üzerinden anlatacak.

Bu özel bu tadımda Türkiye’den ve dünyanın farklı bölgelerinden 12 seçkin bira tadılacak, biralara açık büfede sunulan soğuk ve sıcak atıştırmalıklar eşlik edecek. 12 katılımcıyla sınırlı olan tadım sonunda katılımcılara birer sertifika sunulacak.

Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk tadımına nasıl katılabilirsiniz?

Bu etkinliğe Gurme Ajanda’nın konuğu olarak katılmak için 9 Aralık 2021, Perşembe günü Instagram hesabımızda (@gurmeajanda) yayınlayacağımız linkler aracılığıyla eğlenceli bir yarışmaya katılmanız gerekiyor. Mini quiz formatındaki bu yarışmaya katılanlar arasından belirlenen yöntemle seçilecek (nasıl olacağını 9 Aralık’ta duyuracağız) 6 okurumuz 2’şer kişilik  davetiye kazanacak.

  • Öncelikle Gurme Ajanda Instagram hesabını takibe alın https://www.instagram.com/gurmeajanda/  (@gurmeajanda)
  • 9 Aralık Perşembe günü Instagram hesabımızda yayınlanacak bağlantıya tıklayıp quiz sayfasına ulaşın
  • Eğlenceli soruları yanıtlayın ve puanınızı görün.
  • Kazananlar 10 Aralık’ta Gurme Ajanda’nın Instagram hesabından duyurulacak ve e-postalarına kayıt formu gönderilecektir.
  • Bir kişi sadece bir kez davetiye kazanabilir.
  • 13 Aralık 2021 13:00 tarihine kadar kesin kayıt yaptırmayan okurumuzun davetiyesi katılım talebinde bulunan yedek okurlardan ilk sıradakine aktarılacaktır. Başvuru süresi bittikten sonra [email protected] adresinden gelecek bilgilendirme için posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.
  • Kayıt yaptırdığınız halde, herhangi bir nedenle programınızda değişiklik olursa lütfen etkinliğe katılamayacağınızı bildirerek yerinizi başka bir okurumuza bırakın. Hakkınız bizde saklı kalır, yakın tarihli başka bir tadım etkinliğinde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
  • Bu etkinlik sadece 18 yaşından büyüklerin katılımına açıktır.
  • “Gusto ile Biranın Sırlarına Yolculuk” tadımına katılmak için dolduracağınız formlardaki bilgiler Gurme Ajanda tarafından derlenir ve işlenir. Etkinliğe katılacak davetlilerin isimleri dışındaki bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmaz.
Map
Kayıt ve rezervasyon bilgisi

Buraya yorum yazmak ister misiniz?

İletişim bilgileri

[email protected]