1 Şubat 2022

28 Şubat 2022

Ünalan, Address Hotel Istanbul, Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Event Description

Address Istanbul’da yer alan Dubai’nin ünlü restoranı The Restaurant, kapılarını Şubat (2022) ayı boyunca sürecek ve Dünya Hamburgerlerinin tadımının gerçekleşeceği gastronomi yolculuğu için açıyor.

Yolculuk boyunca tüm misafirler acılı ve baharatlı lezzetleriyle ünlü Meksika’dan, İtalya’nın başkenti Roma’ya, aşıklar şehri Fransa’dan Anadolu Mutfağı’na kadar dünyanın nam salmış mutfaklarının kült lezzeti hamburgerleri deneyimleme şansı yakalıyor.

Veganlar için avokado, istiridye mantarı ve enginardan oluşan Las Vegan Burger, özgün mutfakların başında gelen Meksika’dan Messy Mexican Burger, klasik lezzetlerden vazgeçemeyenler için El Classico, adını Fransa’nın başkenti Paris’in ünlü bir caddesinden alan Champs Elysées de rokfor peynirli sunumuyla burger günleri boyunca The Restaurant mönüsünde yer alacak.

Roka, mozzarella peyniri, domates, köz patlıcan ve pesto sos ile Taste of Rome, kırmızı soğan, çıtır patates, Kars gravyer peyniri, kızarmış yumurta bulunan Flame of Anatolia, hamburger köftesi ve bun ekmeği ile sunulan Mr. Junior, çıtır beef bacon, çıtır soğan bulunan  Address Istanbul’un özel hamburgeri THE Address de mönüde yer alan lezzetler arasında.

Ayrıca glutensiz beslenenler için gluten free ekmek, siyah ekmek ve panini gibi kişiye özel seçenekler de bulunuyor.

Map
Kayıt ve rezervasyon bilgisi

Buraya yorum yazmak ister misiniz?